Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

facebookda sinirsiz arkadas ekleme

d£rߣd£r

Tecrübe : 7
    Rep : 0

facebookda sinirsiz arkadas ekleme Empty facebookda sinirsiz arkadas ekleme

Mesaj tarafından d£rߣd£r Paz Kas. 28, 2010 7:25 pm

Şimdi arkadaşlar bunun için bize ctt. dosyası yada metin dosyasına yazılmış facebook adreslerinin mailleri lazım yani masa uzerıne bir metin dosyası acıyoruz ve içine örnek

örnek1@forum.iyinet.com
    örnek@forum.iyinet.com
    örnek3@forum.iyinet.com

bu şekilde düzgün alt alta olacak dosyanızda kı maıl adresleri 2000 tane de olabılır 10.000 tane de bu size kalmış Nerden bulcam okadar maili face kısılerını ? onu da anlatıcam

Şimdi metin dosyamızı kaydettik normal bi şekilde masa uzerımize daha sonra facebook dan fake hesabımızı acıyoruz yada gercek hesabımızı bunu kullanacak kısıler sayfa tanıtımı ıcın yapacaklarını dusunuyorum neyse

facebook actık anasayfada Sağda

*Kimler Facebook'ta?
    Arkadaşlarını bul* <-- Tıklıyoruz 1 adım

Açılan sekmede Karşımıza
    Gelen ekranda bulunanlardan

G-mail

Yahoo

Diğer e-mail posta hizmeti

Diğer araçlar <-- Tıklıyoruz 2 adım

Daha Sonra karşımıza

İletişim Bilgileri Dosyası Yükle <---- Tıklıyoruz 3 adım size dosyanızın yerini soracak gözat dıyoruz ve ilk başta hazırladıgımız metin dosyasını ıcınde msn adreslerı facebook adreslerı yanı onu secıyoruz ve beklıyoruz bır sure sonra dosya yuklenıyor karsımıza.

kısıler cıkıyor ordan tumunu sec dıyoruz zaten ve davet yolla dıyoruz Tum lısteye davet gidiyor..

Kesinlikle hesap kapanma sorunu olmayacaktır engel olmayacaktır bu işlem bu kadar.

Şimdi Msn facebook adreslerini nerden bulacagız bunun ıcın bize ctt. dosyası lazım ctt. nedir ? msn adresınızdekı kısıler kaydedersenız .ctt olarak kaydedıyoruz gunumuz cogu kımse yedek ıcın pc bunları kaydedıyor konumuza donelım bunun için liwe wire yada ares gibi bir program lazım proları bulduk kurduk ve açtık sayalım..
    snra açtık programı .ctt yazdık ara dedık ve gorceksınız bır suru msn adresı elınızde olcak
    işlem bu kadr yalnız hesap 5000 geçerse kapanabilir.

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 11:28 pm