Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

2 posters

filmlerinizden para kazanin

Tehlike
    Tehlike

Tecrübe : 92
    Rep : 2
    Lakap : tehlike

filmlerinizden para kazanin Empty filmlerinizden para kazanin

Mesaj tarafından Tehlike C.tesi Kas. 27, 2010 5:59 pm

Evet arkadaşlar bu yöntemle %100 para kazanacaksınız.Ben kendim ayda 250-300 dolar kazanıyorum ama pek uğraşmıyorum siz eğer uğraşırsanız baya kazanırsınız.Ayda 1000-2000 aşan var şuanlarda.Ne kadar çok tutan şey paylaşır ve düzgünce yayarsanız o kadar çok kazanırsınız.

FİLESERVE

A - United States, United Kingdom, Canada

B - France, Germany, Spain, Portugal, Italy, Denmark, Sweden, Switzerland, Netherlands, Norway, Ireland, Finland, Australia, New Zealand

C - Russia, Austria, Poland, Romania, Hungary, Czech Republic, Belgium, Latvia, Estonia, Lithuania, Luxembourg, Slovenia, Slovakia, Cyprus, ***rra Leone, Liechtenstein, Bulgaria, Greece, Turkey, Iran, Japan, Singapore, Malaysia, South Africa, Qatar, Bahrain, Kuwait, Saudi Arabia, United Arab Emirates, Brazil, Oman, Malta, Gibraltar

D - All Others

Türkiye C grubunda ve kazandırdığı miktar güzel,ödemeleri Paypal, ePassporte, Payoneer and WebMoney'e yapıyor.

En küçük dosya boyutu 1 mb,minimum ödeme 20 dolar ve her pazartesi yapılıyor.Alt üyeden %25 kazanç sağlanıyor.Kaynakwh webhatti.com: Kaynakwh webhatti.com:

Maximum file size 1024Mb

500.0 GB upload alanı
    Download hızı: 256 KB/s
    Remote Upload seçeneği

REFERANS ÜYELİK:
    http://www.fileserve.com/signup.php?reff=B4PzkYTVHFw~

REFERANSSIZ ÜYELİK:
    Free File Hosting, Online Storage & File Upload with FileServe

NOT:LÜTFEN REFERANS LİNKİMDEN ÜYE OLUN BUNUN SİZE HERHANGİ BİR ZARARI OLMAZ.

TURBOBİT

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Hotfile ile upload edip para kazanıyorduk fakat seviyeniz ne kadar yüksek olursa kazancınız o kadar iyi oluyordu

şimdi size Turbobit sitesini tanıtıcam

Bu sitede seviye diye birşey yok
    upload ettiğiniz dosya boyutlarına göre para alıyorsunuz

listeyi gördünüz

örneğin 250 mb lik bir dosyayı hotfilede paylaşıyorsunuz ve 1000 downloada 12$ kazanmak için gold üye olmanız gerekiyordu oda hiç o kadar basit değil hep cooper da sürünüyoruz

ama bu sitede 250 mb lik downloadlarınız 1000 indirmede 12$ veriyor
    işte bombada bu 10$ da ödeme yapıyor

Hotfileye göre site çok gelişmiş hangi sitelerden indirildiğini bile görebiliyorsunuz..
    ödeme kanıtı

Üye OL Hemen Kazanmaya Başla
    Refli link=
    http://turbobit.net/partner/?PHPSESU...432AC7FF419BBC

NORMAL ÜYELİK:
    �е�пла�н�й �айлообменник TurboBit.net � обмен �айлами до 100 �б, бе�пла�н�й �о��инг �айлов

(ÜCRETSİZ KAYIT BÖLÜMÜNE GELMENİZ GEREKİYO.)
    NOT:LÜTFEN REFERANS LİNKİMDEN ÜYE OLUN BUNUN SİZE HERHANGİ BİR ZARARI OLMAZ.

hatake_kakashi
    hatake_kakashi

Tecrübe : 4
    Rep : 0

filmlerinizden para kazanin Empty Geri: filmlerinizden para kazanin

Mesaj tarafından hatake_kakashi Paz Ağus. 14, 2011 4:22 pm

bende bu işe başladım ama wupload ile uploaded .to kullanıyorum iyi para verecekleeri yazıyorr ama bakalım Very Happy

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 11:04 am